Menu dodatkowe (nagłówek)

Zawody car audio

10.08.2023

Ostatnie w sezonie 2023 zawody car audio PASCA odbędą się w dniach 9-10 września podczas TUNING SHOW EXPO. Organizatorem zawodów jest Partner PASCA - firma FANATICAUDIO z Dziewkowic. W trakcie imprezy zostaną rozegrane zawody car audio SPL według formatu PROPPER DROPPERS, dB RACE, a także odbędzie się turniej FANATICAUDIO COMPETITION.

 

PASCA to polska grupa współpracujących ze sobą firm z branży car audio. Podstawowym celem PASCA jest działalność w grupie skupiającej miłośników muzyki w samochodzie, którzy preferują zawodniczą rywalizację oraz branżowe spotkania towarzyskie z wzajemną wymianą doświadczeń podczas przeprowadzanych imprez i zawodów car audio.

 

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW:

1. Rejestracja uczestników na FINAŁY SEZONU CAR AUDIO 2023 w Krakowie jest możliwa wyłącznie za pośrednictwem internetu.
2. Wypełniony Formularz Rejestracyjne prosimy przesłać najpóźniej do dnia 3.09.2023r. na adres e-mail organizatora zawodów: fanaticaudio@wp.pl 
3. Po otrzymaniu formularza organizator potwierdzi zgłoszenie e-mailem oraz prześle dane do dokonania przelewu bankowego tytułem opłaty za uczestnictwo w zawodach.
4. Wpłaty będą księgowane do 04.09.2023r. Po tym terminie wpłata nie będzie już możliwa, co równocześnie oznacza brak możliwości uczestnictwa w zawodach car audio.
5. W kwocie opłaty za uczestnictwo w zawodach zawarty jest również koszt biletu wstępu i wjazdu na teren Targów dla jednego samochodu i dwóch pasażerów.
6. Wszelkie zmiany oraz informacje będą umieszczane na tej stronie lub publikowane przez organizatora zawodów na jego stronach i profilach Social Media.
7. UWAGA! - Nie będzie możliwości zgłoszenia uczestnictwa w zawodach car audio na miejscu imprezy w dniu ich rozgrywania.


STAWKI OPŁAT ZA UCZESTNICTWO W "FINAŁACH SEZONU CAR AUDIO 2023":

  • Uczestnictwo w zawodach PASCA - Propper Droppers i dB RACE: 250 zł brutto za 2 kategorie (pierwsza kat. płatna, druga kat. gratis).
  • Uczestnictwo w zawodach FanaticAudio Competition: 120 zł brutto za jedną kategorię


Do pobrania: